Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

Wieczór Panieński SPACE ART

*    *    *

Szukasz pomysłu na niezapomniany Wieczór Panieński?! 

Marzy się Wam coś wyszukanego i radosnego?! 
Coś, co zapewni miłe wspomnienia na długie lata? 

Akademia SPACE ART zaprasza na wieczory panieńskie z wizażystką. Każda Panna Młoda otrzyma od nas szampański prezent! Dla wszystkich Dziewczyn mamy słodki poczęstunek, a dla Panny Młodej pamiątkowy dyplom Akademii SPACE ART. Dodatkowo można zamówić makijaż dla Waszej Panny Młodej na jej wyjątkowy Wieczór Panieński.

To Twój wieczór - musi być idealnie! 

Oferujemy min. wieczór z:
– konturowaniem twarzy na mokro,
– makijażem do selfie,
– makijażem glamour.

Na każdym spotkaniu przeprowadzamy analizę kolorystyczną w pigułce, w trakcie której zobaczycie, jak dobrać kolory stroju i makijażu dla przyszłej Panny Młodej i reszty Pań, byście poczuły prawdziwą moc swojej kobiecości.

Proponujemy Wam również Wieczór Panieński z pięknym makijażem uwiecznionym przez naszego fotografa.  


A może chcecie nauczyć się perfekcyjnie chodzić na obcasach? Stylistka doradzi Wam, jak wybrać odpowiednie buty, jak swobodnie wykonywać codzienne czynności, odciążyć kręgosłup, ale przede wszystkim uwodzić mężczyzn! Masa śmiechu, dobrej zabawy i gracja kocich ruchów. Warto? Warto!

Koszt wieczoru: od 200zł/osobę (zadatek 300 PLN). Dla grupy maksymalnie 4 osobowej możliwe jest przeprowadzenie szkolenia z wykonania makijażu. W przypadku grup 5 lub 6 osobowych zapraszamy na pokaz wykonania makijażu na dowolnie wskazanej modelce. 

Na nasz cudowny Wieczór Panieński z wizażystką  w siedzibie Akademii zapraszamy maksymalnie 6 Pań.

Istnieje możliwość zorganizowania Wieczoru Panieńskiego dla grupy minimum 7-osobowej w zaprzyjaźnionej Klubokawiarni. Koszt i czas trwania spotkania ustalane są indywidualnie. 

USŁUGI DODATKOWE:
– sesja fotograficzna


Dziewczyny,
 pamiętajcie, że pakiety można dowolnie łączyć. Wieczór Panieński w Akademii SPACE ART, to luksus w najczystszej postaci: wspaniale wyposażone studio z profesjonalnym oświetleniem i lustrami w stylu hollywoodzkim, pełne przepychu wnętrze zwieńczone cudownym aromatem świec oraz solidna dawka zabawy i humoru, uwiecznione przez naszego fotografa, pozostawią niezapomniane wspomnienia!Spodobała Ci się nasza oferta?
Sprawdź, skontaktuj się z nami!


Znajdź cudowny pomysł na wieczór panieński w Warszawie

Jesteś Świadkową?! Przyjaciółką lub kuzynką Panny Młodej? A może Panną Młodą?! Pragniesz zorganizować niezapomniany wieczór panieński?!Mamy dla Ciebie cudowny pomysł na wieczór panieński w Warszawie.

W Akademii Space Art możecie spędzić niezapomniany wieczór w towarzystwie wizażystki.

Nasz pomysł na wieczór panieński w Warszawie to propozycja czasu spędzonego w gronie przyjaciółek, w kobiecym świecie ze szczególnymi niespodziankami dla Waszej Panny Młodej.

Duży wybór pakietów związanych z wizażem i stylizacją powoli Wam zorganizować najlepszy wieczór panieński. Pożegnanie z życiem narzeczonej i przejście do świata mężatek, to moment, by zaszaleć i zebrać super wspomnienia na całe życie.

Nasz pomysł na wieczór panieński w Warszawie to spotkanie z wizażystką w atelier Akademii Space Art. Romantyczne i eleganckie wnętrze saloniku, szampańska niespodzianka i słodki poczęstunek to preludium do cudownej zabawy. W trakcie naszego spotkania przeprowadzimy analizę kolorystyczną dla każdej z Pań. Dzięki niej dowiecie się, jakie kolory ubrań i makijażu są najlepsze dla Waszego typu urody. Będziecie też mogły wybrać, które zagadnienie ze świata wizażu pragniecie poznać bliżej. Konturowanie twarzy na mokro, makijaż do selfie lub makijaż glamour- to Wasz wybór, czym zajmiemy się tego niezapomnianego wieczoru. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, a wieczór panieński w Warszawie stanie się dla Was niezapomnianym przeżyciem.


Wieczór panieński z wizażystką w Warszawie w Akademii SpaceArt- utrwalamy niezapomnianie chwile

Decydując się na wieczór panieński z wizażystką w Warszawie w naszej Akademii Space Art, możecie skorzystać z dodatkowy pakietów niespodzianek.

Zależy Wam, by świetnie się bawiąc, nauczyć się chodzić na wysokich obcasach jak prawdziwa modelka ze światowych wybiegów? Nic prostszego,dobierzcie do wieczoru panieńskiego z wizażystką pakiet „zajęcia na obcasach”. Nasza stylistka nauczy Was min.: poruszać się z gracją w każdej sytuacji, doradzi jakie obuwie dobrać do sylwetki i kreacji oraz jak cały czas, bez wysiłku uwodzić mężczyzn ;)

Chcecie sprawić Pannie Młodej jeszcze większą niespodziankę-zdecydujcie się na dodatkowy makijaż dla Panny Młodej. Profesjonalnie pomalowana, z pięknie wykonturowaną buzią i podkreślonymi oczami z przyjemnością wybierze się z Wami na nocną imprezę wieńczącą jej wieczór panieński.

Te niezapomniane chwile z wieczoru panieńskiego z wizażystką możecie utrwalić w trakcie profesjonalnej sesji fotograficznej wykonanej przez zaprzyjaźnionego fotografa Akademii Space Art. A Panna Młoda dodatkowo otrzyma od nas pamiątkowy dyplom- wspomnienie chwil spędzonych w naszej Akademii Wizażu Space Art- bo wieczór panieński może być w życiu tylko jeden ;)

Using Format