Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

Metamorfoza SPACE ART

*    *    *

PORZĄDEK w szafie

Masz szafę pełną ubrań, a i tak nie wiesz, w co się ubrać? Do pracy, na imprezę, na randkę, na spotkanie z przyjaciółmi czy do kina… Tyle okazji! 

Stylistka Akademii SPACE ART podpowie Ci, jak stworzyć z Twoich ubrań atrakcyjne zestawy na każdą okazję. W czasie spotkania przy kawie zapozna Cię również z najnowszymi trendami, podpowie Ci, co się teraz „nosi”, co jest sexy, a co najbardziej pasuje do charakteru wykonywanej przez Ciebie pracy lub na rozmowę kwalifikacyjną. Przeprowadzimy również analizę kolorystyczną z chustami, która wskaże Ci, które kolory podkreślą Twoje piękno i indywidualność. A analiza sylwetki pomoże skompletować Ci ubrania odpowiednie do Twojego stylu, urody oraz wieku. Przegląd Twojej szafy stylistka przeprowadza u Ciebie w domu (na terenie Warszawy) lub w saloniku Akademii SPACE ART. Dojazd poza Warszawę ustalany jest indywidualnie.

CENA - 600 PLN / 4h (zadatek 200 PLN)


Zmiana EXPRESS

Marzy Ci się szybka zmiana wizerunku? A może przed Tobą ważna uroczystość i chcesz kogoś zaskoczyć swoim nowym wizerunkiem? Jeśli tak, zmiana Express jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie jednego dnia odmienimy Twój makijaż i fryzurę. Wybierzemy się również na 2-3h zakupy, które odmienią Twoja garderobę.

Twoja metamorfoza dzieli się na dwa etapy. Najpierw wysyłasz nam zdjęcia swojej twarzy bez makijażu i w Twojej codziennej ulubionej stylizacji oraz zdjęcie całej sylwetki i wypełniasz krótką ankietę, która umożliwi nam optymalne zadbanie o Ciebie. Następnie spotykamy się w siedzibie Akademii SPACE ART przy filiżance pysznej kawy i zaczynamy działać. Analiza kolorystyczna z chustami wskaże Ci, które kolory ubrań i makijażu najpełniej podkreślą Twoje piękno i indywidualność. Nasza fryzjerka odmieni twoja fryzurę, a wizażystka pokaże Ci, jak się malować i stworzy efektowny, pasujący do Ciebie makijaż. 
Na zakończenie dnia zajmiemy się przeglądem Twojej szafy. Jeżeli tylko będziesz chciała, wybierzemy się również na zakupy.

Metamorfoza Express z zakupami i przeglądem szafy 
CENA - 1 800 PLN / ok. 8-9h (zadatek 600 PLN)

Metamorfoza Express z przeglądem szafy bez zakupów
CENA - 1 300 PLN / ok. 6-7h (zadatek 450 PLN)


MAXI Metamorfoza

Już od jakiegoś czasu czujesz, że musisz coś w Twoim życiu zmienić? Masz wrażenie, że stoisz w miejscu? Tak wiele masz marzeń i pragnień, ale nie jesteś w stanie ich samodzielnie zrealizować? Oczami wyobraźni widzisz siebie w nowej fryzurze, intrygującym makijażu i modnych ciuchach? Chcesz być piękna i pewna siebie? Chcesz osiągnąć życiową harmonię, ulepszyć swój związek, poznać miłość swojego życia, zdobyć wymarzoną pracę lub zabłysnąć w aktualnej. Zainwestuj w siebie! Metamorfoza maxi jest dla Ciebie. 
To cykl 9 spotkań (około 20h) z diet-coachem, wizażystką, stylistką, trenerem personalnym oraz stylistą fryzur. 

Omówimy Twoje życiowe oczekiwania. Postaramy się znieść przeszkody, które uniemożliwiają Ci dalszy wspaniały rozwój.
W trakcie naszych spotkań dowiesz się, jak dobrać dla siebie ćwiczenia, by optymalnie wykorzystać czas przeznaczony na trening, ujędrnić oraz wysmuklić swoje ciało. 
Zajmiemy się przeglądem Twojej garderoby. Analiza kolorystyczna z chustami, wskaże Ci zaś, które kolory ubrań i makijażu najpełniej podkreślą Twoje piękno i indywidualność.
Wybierzemy się na wspólne zakupy, by Twój strój stał się harmonijnym dopełnieniem Twojej osoby. 
Zajmiemy się mową Twojego ciała. Nauczymy Cię podkreślać bijącą z Ciebie pewność siebie. Pokażemy, jak zjednać sobie rozmówców, co zrobić, by nie stresować się w trakcie wystąpień publicznych lub spotkań prywatnych.
Porozmawiamy o diecie, która zoptymalizuje funkcjonowanie Twojego organizmu. Zdrowa, spokojna, ale i najedzona ;) zyskasz siłę do realizacji swoich celów. 
Nauczysz się również perfekcyjnie chodzić na obcasach. Stylistka doradzi Ci, jak wybrać odpowiednie buty, jak swobodnie wykonywać codzienne czynności, odciążyć kręgosłup, ale przede wszystkim uwodzić mężczyzn! Masa śmiechu, dobrej zabawy i gracja kocich ruchów.

W finale tej mega metamorfozy, stylistka fryzur wykona Ci niepowtarzalną fryzurę, a wizażystka stworzy dla Ciebie przepiękny makijaż. 

CENA - 3 800 PLN (zadatek 1 300 PLN)


Spodobała Ci się nasza oferta?
Sprawdź, skontaktuj się z nami!

Using Format