Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

KURS "Ja WIZAŻYSTKA - Makijaż w pracy współczesnego wizażysty"

*    *    *

Kurs Ja WIZAŻYSTKA odbywa się w weekendy. 

Istnieje możliwość wyboru kursu indywidualnego lub grupowego. 

32 godziny lekcyjne INDYWIDUALNEGO KURSU lub 70 godzin na KURSIE GRUPOWYM szczelnie wypełnionych zajęciami teoretycznymi i praktycznymi!!!!!!!!!

CENA kursu indywidualnego, gdzie cała uwaga szkoleniowca skupiona jest tylko na Tobie i pogłębianiu Twoich umiejętności wizażowych wynosi 3500 PLN (zadatek 1000 PLN)


CENA kursu grupowego - 2500 PLN (zadatek 1000 PLN). Kurs startuje przy 4 osobach.

Szczegółowe informacje dot.:

-dyplomu

-programu kursu

-prezentu- niespodzianki

znajdziesz poniżej.

Zajęcia skierowane są do osób chcących zawodowo zajmować się sztuką makijażu.
Nasz kurs obejmuje 32h lub 70h lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych. Na ostatnich zajęciach odbywa się egzamin z teorii wizażu oraz z wiedzy praktycznej. Egzamin po kursie grupowym zakończony jest sesją z profesjonalnym fotografem. Każda kursantka otrzyma od Akademii SPACE ART dwie profesjonalne fotografie po obróbce graficznej, do swojego zawodowego portfolio.


ZAJĘCIA W GRUPACH

Zajęcia odbywają się w kameralnych 4-osobowych grupach, dzięki czemu Akademia SPACE ART gwarantuje kursantkom indywidualne podejście oraz nieograniczoną pomoc i wsparcie wykładowcy w trakcie całego kursu.


SALA WYKŁADOWA

Nowocześnie wykończone wnętrze sali wykładowej. Akademia SPACE ART zapewnia idealne warunki do nauki zawodu wizażysty.


DYPLOM

Po ukończeniu kursu uczestniczki otrzymują również 2 dyplomy (w języku polskim i angielskim). 


Spodobał Ci się nasz kurs?
Sprawdź, skontaktuj się z nami!


Proponowany przez Akademię SPACE ART program nauczania pozwala zdobyć szeroką wiedzę z zakresu wizażu. Ponieważ chcemy przekazać naszym Kursantkom/Kursantom obszerną i przydatną wiedzę, program nauczania przygotowany przez zespół SPACE ART zawiera również moduł o podstawach stylizacji ubioru i sylwetki kobiecej, i co jest rzadkością wśród kursów na polskim rynku, męskiej. Program skierowany jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem, a pragną szybko i efektywnie zgłębić tajniki zawodu wizażysty.
Wykłady prowadzone przez szkoleniowców Akademii SPACE ART prowadzone są w formie prezentacji multimedialnych oraz prezentacji makijażu na modelce.


Akademia SPACE ART zapewnia Wam również kawę, herbatę (zieloną, białą, czarną) i wodę oraz nasze firmowe cukierki.
Podczas kursu otrzymacie niezbędne do nauki akcesoria - kosmetyki do makijażu i demakijażu, pędzle, blendki, gąbeczki oraz kremy. PROGRAM NAUCZANIA

PROGRAM NAUCZANIA „Ja WIZAŻYSTKA - makijaż w pracy współczesnego wizażysty” został opracowany przez naszych wykładowców specjalnie na potrzeby naszej szkoły w sposób wyczerpujący i zindywidualizowany, uwzględniający potrzeby rynku pracy w Polsce i w Europie, nie może być kopiowany ani powielany przez nieupoważnione podmioty.

Kliknij na logo Akademii Space Art znajdujące się na wizytówkach, by zapoznać się z PROGRAMEM KURSU.

Kurs wizażu w Warszawie to must have naszych czasów

Zastanawiasz się, czy warto zapisać się na kurs wizażu w Warszawie? Jasne, że tak! Dobry wygląd, perfekcyjna stylizacja i piękny makijaż, to podstawa egzystencji współczesnej kobiety. Każda z nas chce być perfekcyjna, dba więc nie tylko o swój rozwój wewnętrzny ale również o swoje ciało i wizerunek. Właśnie dlatego kurs wizażu w Warszawie organizowany przez Akademię Space Art. to szansa dla Ciebie na rozwój i karierę.

Pragniesz zadbać o siebie- zapisz się na 16 godzinny kurs makijażu JESTEM PIĘKNA. W trakcie jego trwania dowiesz się, jak malować się profesjonalnie, uwzględniając indywidualne cechy swojej urody. Wykładowcy Akademii pokażą Ci, jak samodzielnie wykonać makijaż dzienny i wieczorowy oraz zadbać o swoją stylizację.

Chcesz zostać wizażystką, być niezależną finansową i cieszyć się z kontaktów z zadowolonym klientem, zapisz się na 70 godzinny kurs JA WIZAŻYTKA, który da Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie wizażysty.

Zastanawiasz się, jak rozkręcić własny biznes- Akademia zaprasza Cię do udziału w panelu JA Wizażystka w świecie działalności gospodarczej i aktywizacji zawodowej.


Kurs wizażu Warszawa to fajna zabawa

Akademia Space Art to nie tylko profesjonalna kadra, to również gwarancja przyjemnie spędzonego czasu. Kurs wizażu Warszawa w Akademii to gwarancja dobrej zabawy połączonej z intensywną nauką. Do dyspozycji Kursantek jest kawa w firmowym kubku :), a dla Pań dbających o zdrowie i linię biała, zielona i czarna herbata. Firmowe cukierki zachęcają, co prawda do złamania diety, ale intensywne ćwiczenia sztuki makijażu pomogą szybko spalić nadmierne kalorie. W Akademii Space Art będziesz miała okazje pracować na kosmetykach znanych polskich i zagranicznych firm. Porównasz, o czym zawsze marzyłaś, jakość kosmetyków drogeryjnych z selektywnymi markami wizażowymi. Zrozumiesz, dlaczego każdy wizażysta dba o swoje pędzle, jak o własne dzieci ;) i dlaczego zawsze ma ich przy sobie baaaaardzo dużo. Jeszcze dokładniej zobaczysz kolory otaczającego Cię świata. Kurs wizażu Warszawa Akademia Space Art wprowadzi Cię w świat analizy kolorystycznej i feerii barw, które nas otaczają.

Using Format