Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

16-godzinny kurs wizażu „JESTEM PIĘKNA” 

*    *    *

Kurs realizowany jest w trybie dziennym i weekendowym. Skierowany jest do osób chcących nauczyć się profesjonalnego makijażu dopasowanego do ich indywidualnych cech urody.

Po kursie w Akademii SPACE ART każda z Pań będzie potrafiła wykonać sobie samodzielnie profesjonalny makijaż dzienny i wieczorowy oraz zadbać o swoja stylizację. Wizażystka Akademii SPACE ART podpowie Kursantkom, jakie techniki makijażowe są najlepsze dla ich typu urody.

Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych, w grupach czteroosobowych. Zajęcia odbywają się przez dwa dni, w godzinach 9-15.

Do dyspozycji kursantek są profesjonalne stanowiska pracy oraz niezbędne do nauki akcesoria: kosmetyki, chusty do analizy kolorystycznej.

Uczestniczki kursu otrzymają dyplom z wyszczególnieniem zakresu nauki.

CENA - 600 PLN (zadatek 200 PLN)

W celu dokonania rezerwacji miejsca na naszym kursie, prosimy o kontakt telefoniczny.


PROGRAM NAUCZANIA

16 - godzinny PROGRAM NAUCZANIA „Jestem Piękna” został opracowany przez naszych wykładowców specjalnie na potrzeby naszej szkoły w sposób wyczerpujący i zindywidualizowany, uwzględniający potrzeby rynku pracy w Polsce i w Europie, nie może być kopiowany ani powielany przez nieupoważnione podmioty.

Kliknij na logo Akademii Space Art znajdujące się na wizytówkach, by zapoznać się PROGRAMEM KURSU

Spodobał Ci się nasz kurs?
Sprawdź, skontaktuj się z nami!

Using Format